Z POTRZEBY

SERCA

Zysk ze sprzedaży biżuterii Coriss przeznaczamy na budowę studni w Czadzie

WIĘCEJ O MISJI

Nasza biżuteria ma bogatą symbolikę

Pochylona litera "I" w logo Coriss jest symbolem rany powstałej z przebitego boku Jezusa Chrystusa.

03 ikona_krzyz sercanski.png

Krzyżyk sercański

Krzyżyk sercański pomaga nam zrozumieć ofiarę Jezusa, który na krzyżu oddał za nas życie.  Puste serce o nieregularnym kształcie umieszczone w środku krzyża symbolizuje nasze wnętrze - nieidealne, doświadczające grzechu i słabości. Jezus obejmuje je swoją miłością, która najpełniej wyraża się w Jego śmierci na krzyżu.

01 ikona_serce coriss.png

Serce Coriss

Serce to symbol miłości, oddania, wdzięczności. Jezus oddał swoje życie za nas, co jest największym dowodem Jego bezgranicznej Miłości. Szrama na sercu Coriss oznacza ranę, która powstała podczas przebicia włócznią boku Jezusa, z którego wypłynęła krew i woda.

04 ikona_krzyz z rana.png

Krzyżyk z raną

Krzyż jest symbolem cierpienia, które Chrystus ofiarował za nasze grzechy. Szrama na krzyżyku symbolizuje ranę, jaką żołnierz zadał Jezusowi włócznią. Rana ma przypominać nam, że Jezus pozwolił otworzyć swój bok, abyśmy mogli zobaczyć prawdziwe źródło Miłości.

02 ikona_aniolek.png

Aniołek

Wzór aniołka przypomina nam o Aniele Stróżu: opiekunie, który chroni nas przed złem. Anioł jest także symbolem duchowej troski o bliskich. Serce, które trzyma aniołek, to serce ze szramą symbolizujące przebite włócznią serce Jezusa. Pokazując je, aniołek przypomina nam o Miłości, którą obdarza nas Jezus.

05 ikona_przebite serduszko.png

Przebite serduszko

Szrama na sercu oznacza ranę, która powstała podczas przebicia włócznią boku Jezusa, z którego wypłynęła krew i woda. Serce o nieregularnym kształcie symbolizuje nasze wnętrze - nieidealne, doświadczające grzechu i słabości.

Kupując wspierasz budowę studni w CzadzieKupując wspierasz budowę studni w Czadzie

Jak możesz pomóc?

  • coriss_like.pngPolub nas na Facebooku i Instagramie
  • coriss_bag.pngKup na Coriss.pl. Zysk przeznaczamy na pomoc potrzebującym
  • coriss_recycle.pngPrzekaż niepotrzebną biżuterię
  • coriss_water.pngZostań fundatorem studni

Chrzest

Bierzmowanie

Pierwsza komunia święta