formy płatności

Dostępne są następujące formy płatności:

- płatność online za pośrednictwem PayU i Blik

- płatność przelewem tradycyjnym

- płatność przy odbiorze

Coriss.pl
numer rachunku: 19 1600 1462 1887 3247 7000 0004

Termin na wykonanie płatności wynosi 3 dni od dnia otrzymania potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez sklep.

czas realizacji

W POLSCE

Od momentu otrzymania płatności zamówienie złożone z dostawą na terenie Polski realizujemy w zależności od dostępności produktów od 1 do 2 dni roboczych. Korzystamy z usług firmy kurierskiej Inpost (kurier i paczkomaty). 

W EUROPIE

Na terenie Europy od momentu nadania paczki przesyłka powinna być dostarczona w ok. 5-10 dni roboczych. Nie mamy wpływu na opóźnienia spowodowane działalnością przewoźnika.

POZA EUROPĄ

O termin realizacji wysyłki poza terenem Europy prosimy pytać mailowo: shop@coriss.pl

Uwaga: termin realizacji zamówienia oraz płatność przy odbiorze nie dotyczy wysyłki poza granice Polski oraz produktów wykonanych na indywidualne zamówienie (obrączki) czy produktów spersonalizowanych (grawerowanych). W tych przypadkach termin realizacji jest ustalany indywidualnie: shop@coriss.pl 

koszt wysyłki

Na terenie Polski kurier InPost kosztuje 14,90 zł, paczkomat 12,90 zł, przesyłka za pobraniem 17,90 zł.

Odbiór osobisty w Lublinie realizowany bezpłatnie

ul. Radzyńska 3a/211, Lublin. Mailowo zostaniesz poinformowany o tym, że zamówienie jest gotowe do odbioru. W sprawie ustalenia terminu odbioru prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 504-090-168 (nie odpisujemy na SMS).

Koszt wysyłki zagranicznej ustalany jest indywidualnie. Prosimy o kontakt: shop@coriss.pl